Z miłości do rzeczy pięknych.

Ponad 30 lat temu człowiek z pasją i wizją zakłada swój pierwszy sklep jubilerski i pracownię.
Przez lata poświęca się budowaniu solidnych fundamentów firmy opartych na rzetelności i zaufaniu. Szkoli nowych pracowników i zaraża ich tą pasją. Kolejne pokolenie już nie ma wątpliwości co chce robić i czemu poświęci swoja energię i najbliższe lata.
Powstaje kolejny salon jubilerski, pracownia i znowu kolejny salon.
Jest ich kilka, ale wszystkie podparte solidną i fachową bazą.
Jednym z nich jest Salon Jubilerski GOLD BOX w Warszawie przy ul. Magicznej 18/U4.

Od lat staramy się oczarować Państwa szeroką kolekcją naszych wyrobów. Szukacie Państwo czegoś niezwykłego i pięknego na specjalne okazje? Pragniecie Państwo kogoś obdarować, sprawić by poczuł się szczęśliwy, wyjątkowy? 

W Gold Box Jubiler znajdziesz piękną i nietuzinkową biżuterię dla kobiet oraz mężczyzn na każdą okazję m. in. zaręczyny, ślub, chrzest, komunię świętą, prezent urodzinowy lub świąteczny. Zawsze uprzejma i gotowa do pomocy obsługa sprawi, że zakupy w naszym salonie będą prawdziwą przyjemnością. Proponujemy najwyższej jakości biżuterię z najnowszych i najmodniejszych kolekcji w bardzo atrakcyjnych cenach. Wykonujemy naprawy i przywracamy blask ulubionej biżuterii. W ofercie dla naszych klientów znajduje się również laserowe grawerowanie indywidualnych dedykacji w cenie zakupu. Ponadto zajmujemy się przetapianiem starej i niemodnej biżuterii.

W Gold Box Jubiler marzenia się spełniają.

Zapraszamy do naszego Salonu.