Grawerowanie złotej biżuterii, pierścionków zaręczynowych, obrączek, zegarków, bransoletek, srebrnych łyżeczek.


GOLDBOX Jubiler oferuje Państwu możliwość umieszczenia graweru, który nadaje biżuterii indywidualny i pamiątkowy charakter. Grawerunek można wykonać na pierścionkach, obrączkach ślubnych oraz innej biżuterii złotej, srebrnej (między innymi łyżeczka srebrna na Chrzest, medaliki, zawieszki, bransoletki) oraz kopertach zegarków - w miarę możliwości, jest to uzależnione od wielkości oraz struktury grawerowanej powierzchni. Ze względu na określoną konstrukcję szyny pierścionka - węższą i krótszą niż w przypadku obrączek - wykonanie graweru na pierścionku zależne jest szczególnie od jego budowy i ułożenia kamieni.

Grawer na pozostałych przedmiotach, takich jak pióro, długopis, zapalniczka czy ryngraf wyceniany jest indywidualnie

Klienci GOLDBOX Jubiler, zamawiający u nas obrączki ślubne, otrzymują grawer wewnątrz obrączek powyższymi czcionkami w prezencie!

Najczęściej na obrączkach umieszczane jest imię lub inicjały oraz data ślubu. Są jednak pary, które poszukują indywidualnego i wyjątkowego graweru. Poniżej prezentujemy zbiór najpopularniejszych tekstów grawerów. Decydując się na pamiątkowy napis należy pamiętać, że obrączki będą nam towarzyszyć do końca życia. Dlatego warto zastanowić się, jakie słowa będą aktualne za 20, 30 czy 50 lat.

 

W celu sprawdzenia możliwości naniesienia graweru oraz wyceny - prosimy o kontakt.

 

Umożliwiamy również grawerowanie w technologii laserowej, między innymi odcisk palca (zarówno wewnętrz, jak i zewnątrz obrączki), odręczny charakter pisma, napisy elfickie czy symboliczne znaki .

 

Przykładowe teksty grawerów obrączek ślubnych i biżuterii:

>